Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ARCOM CONSTRUCTIONES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

ARCOM CONSTRUCTIONES SRL (CUI 31429950) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2014013491403 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2016, firma a raportat o pierdere netă de 23.328 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31429950
Nr. ORC
J2014013491403
EUID
ROONRC.J40/13491/2014
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tulnici 10, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2016).

Cifra de afaceri
-33.231 RON
2016
Rezultat net
-23.328 RON
2016
Angajați
0
2016

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2016
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 27.476 9.912 119.812 102.248 —
2024 — -317 27.475 9.912 119.812 102.249 —
2023 — -158 27.475 9.912 119.812 102.566 —
2022 — -173 27.475 9.912 120.287 102.724 —
2021 — 0 27.476 9.912 120.461 102.897 —
2020 — -328 27.476 9.912 120.461 102.897 —
2019 — -168 27.475 9.912 120.788 103.225 —
2018 — -165 27.476 9.912 120.957 103.393 —
2017 — 55 27.476 9.912 121.122 103.558 —
2016 -33.231 -23.328 27.457 9.912 121.047 103.502 0

Indicatori financiari

bilanț 2016
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — radiată (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
20,97%
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,77
Total active / Datorii
Autonomie financiară
79,03%
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-17,81%
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-22,54%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2016). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ARCOM CONSTRUCTIONES SRL

Reprezentantul firmei este: IORDAN ELENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2016
Data Câmp Înainte După Sursă
15.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 18.11.2014 Transfer (sosire) din 18.11.2014 ANAF
15.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
15.10.2026 Număr de înmatriculare J27/181/2013 J2014013491403 ANAF