Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MULTE SI MARUNTE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

MULTE SI MARUNTE SRL (CUI 31460874) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013004437402 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (cod CAEN 4778). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2,6 milioane RON, un profit net de 523.536 RON și un număr mediu de 11 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 3,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
31460874
Nr. ORC
J2013004437402
EUID
ROONRC.J2013004437402
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Drm. Gura Caliţei 51A, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.632.400 RON
2025▲ 3,8%
Rezultat net
523.536 RON
2025▼ 59,5%
Angajați
11
2025▲ 57,1%

Activitate

CAEN principal
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · 2 diviziuni
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (8)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.632.400 523.536 3.239.215 283.186 3.469.110 523.776 11
2024 2.535.444 1.294.155 539.127 44.872 2.185.744 1.692.850 7
2023 2.227.227 1.047.937 732.394 39.313 1.872.225 1.180.048 5
2022 1.108.497 131.871 758.442 34.507 855.598 132.111 5
2021 632.389 274.718 477.810 63.386 1.289.833 875.409 5
2020 582.754 -53.933 557.444 302.198 1.083.323 831.091 11
2019 1.957.146 884.783 544.404 310.608 1.338.714 1.106.944 8
2018 1.299.363 724.173 457.314 298.054 881.699 724.413 5
2017 1.235.124 379.834 451.363 298.170 1.029.875 879.233 5
2016 1.286.271 346.611 539.828 302.883 736.254 499.399 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
86,33% (2024: 24,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,16 (2024: 4,14)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
13,96% (2024: 75,89%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,95% (2024: 58,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,95% (2024: 76,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,89% (2024: 51,04%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MULTE SI MARUNTE SRL

Reprezentantul firmei este: RĂDUŢ MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.09.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice ANAF
26.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 04.04.2013 Transfer (sosire) din 16.07.2026 ANAF
26.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
26.07.2026 Data stării juridice 04.04.2013 16.07.2026 ANAF