Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ELLE FASHION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

ELLE FASHION SRL (CUI 31502368) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J12/1186/2013 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 262.439 RON, o pierdere netă de 126.173 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31502368
Nr. ORC
J12/1186/2013
EUID
ROONRC.J12/1186/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aurel Vlaicu 13, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
262.439 RON
2025▼ 25,6%
Rezultat net
-126.173 RON
2025
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1052 Fabricarea înghețatei
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 262.439 -126.173 269.658 34.804 21.882 -212.972 2
2024 352.678 -107.090 254.979 39.843 128.337 -86.799 2
2023 253.164 436 87.999 3.175 104.740 19.916 1
2022 286.924 -30.241 58.132 — 77.612 19.480 2
2021 138.803 34.594 8.424 — 90.465 82.041 1
2020 — 0 3.711 — 51.158 47.447 —
2019 2.415 1.518 3.711 — 51.158 47.447 —
2018 — 0 8.793 758 41.223 33.188 —
2017 55.886 -12.741 8.793 758 41.223 33.188 1
2016 62.560 48.960 7.107 758 52.278 45.929 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
475,7% (2024: 151,61%)
Datorii / Total active (total active: 56.686 RON)
Solvabilitate generală
0,21 (2024: 0,66)
Total active / Datorii (total active: 56.686 RON)
Autonomie financiară
-375,7% (2024: -51,61%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 56.686 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-222,58% (2024: -63,68%)
Profit net / Total active (total active: 56.686 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-48,08% (2024: -30,36%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ELLE FASHION SRL

Reprezentantul firmei este: KANADIL MAHER (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025