Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

A & M CONSTRUCT MONTAJ SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

A & M CONSTRUCT MONTAJ SRL (CUI 31530473) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013001023354 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 496.683 RON, un profit net de 377.740 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 6,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
31530473
Nr. ORC
J2013001023354
EUID
ROONRC.J2013001023354
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Salciei 2, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
496.683 RON
2025▼ 6,7%
Rezultat net
377.740 RON
2025▼ 13,3%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (31) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (4)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 496.683 377.740 341.840 163.682 556.138 377.980 1
2024 532.368 435.548 204.513 163.032 477.269 435.788 1
2023 206.995 106.643 196.452 163.032 140.303 106.883 1
2022 213.183 146.875 26.091 0 173.206 147.115 1
2021 148.095 89.204 19.706 0 129.419 109.713 1
2020 150.210 102.214 26.827 0 163.125 136.298 1
2019 132.787 72.315 54.194 — 88.278 34.084 1
2018 67.919 26.563 80.541 — 42.310 -38.231 1
2017 47.407 -4.646 97.206 — 32.412 -64.794 1
2016 77.759 -36.487 86.139 — 25.992 -60.147 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
47,49% (2024: 31,94%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,11 (2024: 3,13)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
52,51% (2024: 68,06%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
52,48% (2024: 68,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,94% (2024: 99,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
76,05% (2024: 81,81%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre A & M CONSTRUCT MONTAJ SRL

Reprezentantul firmei este: MIHAI MIHAELA DESDEMONA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
08.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
08.08.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF
08.08.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF