Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TUHARMA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

TUHARMA S.R.L. (CUI 31546194) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013001306123 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (cod CAEN 5621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 228.917 RON, o pierdere netă de 18.228 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 22,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31546194
Nr. ORC
J2013001306123
EUID
ROONRC.J2013001306123
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Nicolae Titulescu 22, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
228.917 RON
2025▼ 22,5%
Rezultat net
-18.228 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (19) · 6 diviziuni
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
Diviziunea 10 · Industria alimentară (4)
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 228.917 -18.228 260.525 — 4.293 -256.232 1
2024 295.368 -11.255 262.680 6.597 18.079 -238.004 1
2023 121.073 -197.476 252.567 8.832 16.986 -226.749 2
2022 102.378 -14.939 80.531 8.832 42.427 -29.272 1
2021 57.258 7.304 60.061 8.832 36.896 -14.333 —
2020 9.666 -68.158 35.471 8.033 5.801 -21.637 1
2019 107.902 44.180 8.239 210.200 310.435 512.396 1
2018 217.320 38.945 6.931 210.200 264.947 468.216 4
2017 200.000 31.034 21.514 210.200 240.585 429.271 5
2016 166.712 29.461 8.861 210.200 196.898 398.237 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
6.068,6% (2024: 1.064,52%)
Datorii / Total active (total active: 4.293 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2024: 0,09)
Total active / Datorii (total active: 4.293 RON)
Autonomie financiară
-5.968,6% (2024: -964,52%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.293 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-424,6% (2024: -45,61%)
Profit net / Total active (total active: 4.293 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-7,96% (2024: -3,81%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TUHARMA S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BOȚAN TALIDA (administrator), MARACIUC CLAUDIA (administrator), ALUPEI DARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025