Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COMPART ENERGY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

COMPART ENERGY SRL (CUI 31552641) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J12/1336/2013 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității (cod CAEN 2712). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.494 RON și un profit net de 1.228 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 53,4% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31552641
Nr. ORC
J12/1336/2013
EUID
ROONRC.J12/1336/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Anton Pann 4, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
3.494 RON
2021▼ 53,4%
Rezultat net
1.228 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
2712 Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
Secțiunea C · Diviziunea 27 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
2712 Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 6.167 — 147.684 141.517 —
2024 — 0 6.167 — 147.684 141.517 —
2023 — 0 4.837 — 140.553 135.716 —
2022 — -268 4.837 — 140.553 135.716 —
2021 3.494 1.228 4.858 — 140.821 135.963 —
2020 7.493 -2.011 12.775 — 147.509 134.734 —
2019 8.451 8.197 8.411 — 145.156 136.745 —
2018 5.307 5.148 8.157 — 136.705 128.548 —
2017 — 0 7.998 — 131.398 123.400 —
2016 7.100 -418 6.359 — 115.141 108.782 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
3,45% (2020: 8,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
28,99 (2020: 11,55)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
96,55% (2020: 91,34%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,87% (2020: -1,36%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,9% (2020: -1,49%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,15% (2020: -26,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COMPART ENERGY SRL

Reprezentanții firmei sunt: TAMAS TAMAS ZOLTAN (administrator), MOLNAR SANDOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021