Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GABI BAR BUSINESS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

GABI BAR BUSINESS SRL (CUI 31700853) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/9818/2013 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1 milion RON, un profit net de 733.413 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 21,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
31700853
Nr. ORC
J40/9818/2013
EUID
ROONRC.J40/9818/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Drm. Taberei 94, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.004.949 RON
2025▲ 21,6%
Rezultat net
733.413 RON
2025▲ 20,0%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.004.949 733.413 205.205 10.460 926.243 733.653 2
2024 826.473 611.196 154.341 13.896 751.882 611.437 2
2023 1.075.329 406.371 111.419 19.646 585.104 493.331 3
2022 27.312 -2.515 383.624 — 470.584 86.960 1
2021 208.120 168.752 519.872 — 609.347 89.475 1
2020 16.042 -21.131 501.287 — 422.010 -79.277 0
2019 134.302 -30.091 466.436 — 408.290 -58.146 1
2018 51.396 -26.540 162.866 — 134.811 -28.055 1
2017 — 0 2.200 — 685 -1.515 —
2016 — 0 2.200 — 685 -1.515 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
21,91% (2024: 20,15%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,56 (2024: 4,96)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
78,32% (2024: 79,85%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
78,3% (2024: 79,81%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,97% (2024: 99,96%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
72,98% (2024: 73,95%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GABI BAR BUSINESS SRL

Reprezentantul firmei este: DUMITRAŞ IONUŢ CLAUDIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF