Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOP EVENTS SOLUTION SRL-D

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

TOP EVENTS SOLUTION SRL-D (CUI 31721228) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J12/1797/2013 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (cod CAEN 8230). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.100 RON și un profit net de 945 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 26,7% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31721228
Nr. ORC
J12/1797/2013
EUID
ROONRC.J12/1797/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Emil Racoviţă 39, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
1.100 RON
2023▼ 26,7%
Rezultat net
945 RON
2023▼ 35,3%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 9319 Alte activități sportive
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (3)
  • 9319 Alte activități sportive
  • 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -35 0 — 4.608 4.608 —
2024 — 0 257 — 4.900 4.643 —
2023 1.100 945 257 — 4.900 4.643 —
2022 1.500 1.460 102 — 3.800 3.698 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
5,24% (2022: 2,68%)
Datorii / Total active (total active: 4.900 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 4.900 RON)
Autonomie financiară
94,76% (2022: 97,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.900 RON)
Rentabilitate active (ROA)
19,29% (2022: 38,42%)
Profit net / Total active (total active: 4.900 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
20,35% (2022: 39,48%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
85,91% (2022: 97,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOP EVENTS SOLUTION SRL-D

Reprezentantul firmei este: GRĂBAN ALPAR LEVENTE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023