Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VENDORAMA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

VENDORAMA SRL (CUI 31980354) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/8601/2013 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 200.796 RON și un profit net de 192.218 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 190,2% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31980354
Nr. ORC
J40/8601/2013
EUID
ROONRC.J40/8601/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Giurgiului 117, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
200.796 RON
2022▲ 190,2%
Rezultat net
192.218 RON
2022▲ 193,9%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7311 — Activități ale agențiilor de publicitate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 58 · Activități de editare (3)
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (3)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 19.222 — 19.422 200 —
2024 — 0 0 — 192.418 192.418 —
2023 — 0 0 — 192.418 192.418 —
2022 200.796 192.218 1.317 — 193.735 192.418 —
2021 69.187 65.411 1.353 — 285.882 284.529 —
2020 184.976 141.903 658 — 219.776 219.118 —
2019 60.372 57.537 1.600 — 78.816 77.216 —
2018 10.388 8.897 1.600 — 21.279 19.679 —
2017 11.930 7.219 1.252 — 12.034 10.782 1
2016 63.127 15.715 2.195 — 5.758 3.563 1

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0,68% (2021: 0,47%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
147,1 (2021: 211,29)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,32% (2021: 99,53%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
99,22% (2021: 22,88%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,9% (2021: 22,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
95,73% (2021: 94,54%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VENDORAMA SRL

Reprezentantul firmei este: CIOCOI CRISTIAN-GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022