Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANDREY HAR S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

ANDREY HAR S.R.L. (CUI 31999365) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J24/591/2013 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 76.033 RON și un profit net de 753 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31999365
Nr. ORC
J24/591/2013
EUID
ROONRC.J24/591/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Mărăşti 16, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
76.033 RON
2024
Rezultat net
753 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (5)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
  • 3822 Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase
  • 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024, fără 2017 și 2021. Surse: MFinanțe (2016, 2018–2020) și ANAF (2022–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 76.033 753 90.000 0 90.953 953 0
2023 0 0 14.630 0 14.830 200 0
2022 0 0 14.630 0 14.830 200 0
2020 — 0 14.630 — 401 -14.229 —
2019 — 0 0 — — 0 —
2018 — 0 14.630 — 401 -14.229 —
2016 — -7.097 14.630 — 401 -14.229 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
98,95% (2023: 98,65%)
Datorii / Total active (total active: 90.953 RON)
Solvabilitate generală
1,01 (2023: 1,01)
Total active / Datorii (total active: 90.953 RON)
Autonomie financiară
1,05% (2023: 1,35%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 90.953 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,83% (2023: 0%)
Profit net / Total active (total active: 90.953 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,99%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANDREY HAR S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PIŢIŞ RADU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024