Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CUORE MEDIS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

CUORE MEDIS SRL (CUI 31999802) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/8763/2013 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.819 RON, o pierdere netă de 13.419 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 75,4% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31999802
Nr. ORC
J40/8763/2013
EUID
ROONRC.J40/8763/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Neagoe Vodă 22, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
9.819 RON
2018▼ 75,4%
Rezultat net
-13.419 RON
2018
Angajați
1
2018– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2018
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (11)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 89.100 — 115 -88.985 —
2024 — 0 89.100 — 115 -88.985 —
2023 — 0 94.367 — 26.812 -67.555 —
2022 — 0 94.367 — 26.812 -67.555 —
2021 — 0 94.367 — 26.812 -67.555 —
2020 — 0 94.367 — 26.812 -67.555 —
2019 — 0 94.367 — 26.812 -67.555 —
2018 9.819 -13.419 94.367 — 26.812 -67.555 1
2017 39.966 -57.073 76.768 1.347 21.285 -54.136 1
2016 67.975 11.130 64.175 3.518 63.594 2.937 1

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
351,96% (2017: 339,2%)
Datorii / Total active (total active: 26.812 RON)
Solvabilitate generală
0,28 (2017: 0,29)
Total active / Datorii (total active: 26.812 RON)
Autonomie financiară
-251,96% (2017: -239,2%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.812 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-50,05% (2017: -252,18%)
Profit net / Total active (total active: 26.812 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-136,66% (2017: -142,8%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2017-2018
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CUORE MEDIS SRL

Reprezentantul firmei este: FILIPACHE ADRIANA-ŞTEFANIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018