Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ECCS AGROMEC SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

ECCS AGROMEC SRL (CUI 32074464) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/9485/2013 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.732 RON și o pierdere netă de 17.578 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 48,7% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32074464
Nr. ORC
J40/9485/2013
EUID
ROONRC.J40/9485/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nadeş 1, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
66.732 RON
2025▲ 48,7% față de 2023
Rezultat net
-17.578 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (18)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
  • 0115 Cultivarea tutunului
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
  • 0121 Cultivarea strugurilor
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
  • 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
  • 0126 Cultivarea fructelor oleaginoase
  • 0127 Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
  • 0129 Cultivarea altor plante permanente
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0146 Creșterea porcinelor
  • 0147 Creșterea păsărilor
  • 0149 Creșterea altor animale
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 66.732 -17.578 43.003 54.962 103.948 115.907 —
2024 — -21.159 10.552 61.030 83.008 133.486 —
2023 44.880 39.197 20.820 61.030 114.435 154.645 —
2022 — 7.410 18.016 61.030 72.434 115.448 0
2021 — 24.397 18.159 61.030 65.167 108.038 —
2020 — 0 18.016 61.030 40.627 83.641 —
2019 — 0 18.016 61.030 40.627 83.641 —
2018 — 11.289 18.016 61.030 40.627 83.641 0
2017 — -21.562 26.215 61.030 37.537 72.352 1
2016 178.082 6.887 25.450 73.168 46.196 93.914 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
27,06% (2023: 11,87%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,7 (2023: 8,43)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
72,94% (2023: 88,13%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-11,06% (2023: 22,34%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-15,17% (2023: 25,35%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-26,34% (2023: 87,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ECCS AGROMEC SRL

Reprezentantul firmei este: RĂDUCAN MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025