Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DENTIQ ART SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

DENTIQ ART SRL (CUI 32104018) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013002496124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de asistență stomatologică (cod CAEN 8623). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.500 RON și un profit net de 1.846 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 8,3% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32104018
Nr. ORC
J2013002496124
EUID
ROONRC.J2013002496124
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu 7-9, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
5.500 RON
2024▼ 8,3%
Rezultat net
1.846 RON
2024▼ 20,1%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
8623 Activități de asistență stomatologică
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8623 Activități de asistență stomatologică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4)
  • 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
  • 8692 Transportul pacienților cu ambulanța
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (4)
  • 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
  • 8692 Transportul pacienților cu ambulanța
  • 8695 Activități de fizioterapie
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 5.500 1.846 980 — 39.055 38.075 —
2023 6.000 2.310 52 — 47.151 47.099 —
2022 48.000 44.549 1.265 — 46.054 44.789 —
2021 6.000 4.900 14 — 12.379 12.365 —
2020 6.000 5.810 36 — 7.501 7.465 —
2019 1.500 1.455 45 — 1.700 1.655 —
2018 — 0 0 — 200 200 —
2017 — 0 0 — 200 200 —
2016 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
2,51% (2023: 0,11%)
Datorii / Total active (total active: 39.055 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 39.055 RON)
Autonomie financiară
97,49% (2023: 99,89%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 39.055 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,73% (2023: 4,9%)
Profit net / Total active (total active: 39.055 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,85% (2023: 4,9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,56% (2023: 38,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DENTIQ ART SRL

Reprezentantul firmei este: HANNA PAULO ADEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024