Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TIEBREAK CLUB S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

TIEBREAK CLUB S.R.L. (CUI 32156319) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013010457401 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități ale bazelor sportive (cod CAEN 9311). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 106.771 RON, o pierdere netă de 64.112 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 36,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32156319
Nr. ORC
J2013010457401
EUID
ROONRC.J2013010457401
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Popa Nan 8, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
106.771 RON
2025▼ 36,5%
Rezultat net
-64.112 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9311 Activități ale bazelor sportive
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9319 Alte activități sportive n.c.a

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9311 — Activități ale bazelor sportive). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (3)
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 106.771 -64.112 109.749 60.014 17.054 -23.681 1
2024 168.034 -38.392 123.987 110.066 45.352 40.431 1
2023 337.791 42.312 192.293 160.118 101.998 78.823 1
2022 295.603 35.511 136.026 9.963 153.574 36.511 1
2021 199.477 99.053 6.744 9.963 114.246 126.465 —
2020 5.441 -341 5.157 9.963 13.373 27.412 1
2019 80.389 39.654 6.445 10.130 14.268 26.953 1
2018 33.756 -6.285 33.615 9.963 1.872 -12.701 1
2017 15.175 -4.311 26.418 9.963 999 -6.416 1
2016 — -15 21.609 9.963 541 -2.105 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
142,41% (2024: 79,78%)
Datorii / Total active (total active: 77.068 RON)
Solvabilitate generală
0,7 (2024: 1,25)
Total active / Datorii (total active: 77.068 RON)
Autonomie financiară
-30,73% (2024: 26,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 77.068 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-83,19% (2024: -24,7%)
Profit net / Total active (total active: 77.068 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: -94,96%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-60,05% (2024: -22,85%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TIEBREAK CLUB S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ENCIU MARIAN ŞTEFAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025