Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROCA EDIL CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

ROCA EDIL CONSTRUCT SRL (CUI 32158123) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J4/820/2013 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 60.824 RON și un profit net de 163 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 38,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
32158123
Nr. ORC
J4/820/2013
EUID
ROONRC.J4/820/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cornişa Bistriţei, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
60.824 RON
2025▼ 38,9%
Rezultat net
163 RON
2025▼ 99,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 60.824 163 411.522 1.412 410.513 403 —
2024 99.497 16.447 9.120 1.412 639.517 631.809 1
2023 139.004 65.552 11.138 934 625.566 615.362 1
2022 91.096 27.990 3.668 934 552.544 549.810 1
2021 155.719 97.921 5.794 934 526.680 521.820 1
2020 82.668 51.720 9.966 909 432.956 423.899 1
2019 203.229 151.889 15.046 909 386.317 372.180 1
2018 121.135 93.878 2.069 909 221.451 220.291 1
2017 69.154 24.302 3.564 805 129.172 126.413 1
2016 44.736 41.008 1.365 667 102.809 102.111 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,9% (2024: 1,42%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1 (2024: 70,28)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
0,1% (2024: 98,58%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,04% (2024: 2,57%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 2,6%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,27% (2024: 16,53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROCA EDIL CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: ROCA GH. AURICA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025