MORNEL TATTOOS SRL
MORNEL TATTOOS SRL (CUI 32160786) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013010483400 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte servicii personale (cod CAEN 9699). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 74.050 RON, o pierdere netă de 44.286 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,1% față de 2023.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 32160786
- Nr. ORC
- J2013010483400
- EUID
- ROONRC.J2013010483400
- Înmatriculată
- 13 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9699 — Alte servicii personale n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021, 2023–2024) și ANAF (2020, 2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74.050 | -44.286 | 197.049 | — | 16.268 | -180.781 | 1 |
| 2023 | 82.351 | -16.597 | 142.546 | — | 6.052 | -136.494 | 1 |
| 2022 | 114.224 | -49.222 | 129.527 | 0 | 9.630 | -119.897 | 1 |
| 2021 | 87.212 | 3.850 | 123.959 | — | 53.284 | -70.675 | 1 |
| 2020 | 22.400 | -43.217 | 80.569 | 0 | 5.844 | -74.725 | 1 |
| 2019 | — | -1.598 | 31.801 | — | 293 | -31.508 | 1 |
| 2018 | — | 0 | 30.203 | — | 293 | -29.910 | 1 |
| 2017 | — | -3.433 | 30.203 | — | 293 | -29.910 | 1 |
| 2016 | — | -16.076 | 26.770 | — | 293 | -26.477 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2023)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2023-2024
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MORNEL TATTOOS SRL
Reprezentantul firmei este: MOLEA CORNEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 30.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 10.02.2022 | Transfer (sosire) din 15.07.2026 | ANAF |
| 30.07.2026 | Data stării juridice | 10.02.2022 | 15.07.2026 | ANAF |
| 30.07.2026 | Cod CAEN principal | 9602 | 9699 | ANAF |
| 30.07.2026 | Număr de înmatriculare | J40/10483/2013 | J2013010483400 | ANAF |