Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LORMA SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

LORMA SERV S.R.L. (CUI 32208990) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013000481384 și are sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.891 RON și un profit net de 207 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 13,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32208990
Nr. ORC
J2013000481384
EUID
ROONRC.J2013000481384
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nicolae Enache 8A, Mun. Râmnicu Vâlcea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
13.891 RON
2025▲ 13,1%
Rezultat net
207 RON
2025▼ 96,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9531 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 13.891 207 20.580 41.864 22.710 43.994 —
2024 12.277 5.535 22.210 47.480 18.517 43.787 —
2023 9.500 6.127 21.888 47.480 12.659 38.251 —
2022 8.400 5.829 21.783 47.480 6.428 32.125 —
2021 8.400 6.371 21.783 47.480 599 26.296 —
2020 8.675 5.580 27.813 47.480 258 19.925 —
2019 7.560 5.566 36.821 47.479 3.686 14.344 —
2018 6.479 5.855 40.799 48.099 1.478 8.778 —
2017 5.573 3.610 45.391 48.099 215 2.923 —
2016 — 0 52.850 48.685 3.478 -687 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
31,87% (2024: 33,65%)
Datorii / Total active (total active: 64.574 RON)
Solvabilitate generală
3,14 (2024: 2,97)
Total active / Datorii (total active: 64.574 RON)
Autonomie financiară
68,13% (2024: 66,35%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 64.574 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,32% (2024: 8,39%)
Profit net / Total active (total active: 64.574 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,47% (2024: 12,64%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,49% (2024: 45,08%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LORMA SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GÎRJU ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Cod CAEN principal 4520 9531 ANAF