Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUMI BEAUTY SALON SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

LUMI BEAUTY SALON SRL (CUI 32223914) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/11232/2013 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Coafură și alte activități de înfrumusețare (cod CAEN 9602, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.563 RON și un profit net de 373 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 95,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32223914
Nr. ORC
J40/11232/2013
EUID
ROONRC.J40/11232/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Giuleşti 255, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.563 RON
2024▼ 95,0%
Rezultat net
373 RON
2024▼ 79,0%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 62.085 492 36.185 -25.408 —
2024 1.563 373 62.085 492 36.185 -25.408 —
2023 31.313 1.778 62.313 492 36.039 -25.782 1
2022 32.686 -2.990 82.343 2.109 52.674 -27.560 1
2021 40.808 -2.044 28.999 — 4.429 -24.570 2
2020 13.873 -17.040 23.451 — 926 -22.525 1
2019 11.440 1.667 5.685 — 200 -5.485 1
2018 — -7.199 7.352 — 200 -7.152 1
2017 21.860 10.977 460 — 507 47 1
2016 18.610 4.706 14.299 — 3.369 -10.930 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
169,28% (2023: 170,58%)
Datorii / Total active (total active: 36.677 RON)
Solvabilitate generală
0,59 (2023: 0,59)
Total active / Datorii (total active: 36.677 RON)
Autonomie financiară
-69,28% (2023: -70,58%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.677 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,02% (2023: 4,87%)
Profit net / Total active (total active: 36.677 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
23,86% (2023: 5,68%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUMI BEAUTY SALON SRL

Reprezentantul firmei este: ENACHE LUMINIŢA - CARMEN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024