Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAUL RCF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

RAUL RCF SRL (CUI 32225982) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013002776125 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 58.768 RON și un profit net de 9.580 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 7,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32225982
Nr. ORC
J2013002776125
EUID
ROONRC.J2013002776125
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Negoiu 10, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
58.768 RON
2025▲ 7,4%
Rezultat net
9.580 RON
2025▲ 151,6%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4932 Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 58.768 9.580 23.705 — 22.817 744 —
2024 54.740 3.807 23.356 — 11.993 -8.836 —
2023 62.005 22.925 24.968 3.587 18.800 -1.769 —
2022 18.181 -4.348 28.933 3.587 653 -24.693 —
2021 14.709 -21.089 16.360 3.588 11.561 -345 1
2020 12.615 -27.633 16.047 19.516 20.702 20.744 1
2019 78.037 30.014 22.182 26.797 84.288 88.903 —
2018 69.543 16.125 34.733 42.875 71.801 79.943 —
2017 43.142 5.370 47.555 58.953 52.420 63.818 —
2016 72.104 27.435 741 — 59.189 58.448 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
103,89% (2024: 194,75%)
Datorii / Total active (total active: 22.817 RON)
Solvabilitate generală
0,96 (2024: 0,51)
Total active / Datorii (total active: 22.817 RON)
Autonomie financiară
3,26% (2024: -73,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.817 RON)
Rentabilitate active (ROA)
41,99% (2024: 31,74%)
Profit net / Total active (total active: 22.817 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,3% (2024: 6,95%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAUL RCF SRL

Reprezentanții firmei sunt: MIHĂILĂ RAUL ALIN (administrator), MIHĂILĂ PETRU VIRGIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
06.08.2026 Cod CAEN principal 4932 4933 ANAF