Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ECOMUSHROOMS FARM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

ECOMUSHROOMS FARM SRL (CUI 32248374) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013000536060 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.500 RON și un profit net de 3.816 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 81,9% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
32248374
Nr. ORC
J2013000536060
EUID
ROONRC.J2013000536060
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Pţa. 1 Mai 1-2, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
4.500 RON
2023▼ 81,9%
Rezultat net
3.816 RON
2023▼ 82,6%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — -350.000 701.364 — 388.482 -312.882 —
2023 4.500 3.816 1.364 — 38.482 37.118 —
2022 24.800 21.921 680 — 33.982 33.302 —
2021 14.740 13.907 37.888 — 49.269 11.381 —
2020 1.000 1.000 37.455 — 34.929 -2.526 —
2019 1.000 970 37.355 579 33.829 -2.947 —
2018 — 0 37.325 579 32.829 -3.917 —
2017 25.988 11.208 37.325 579 32.829 -3.917 —
2016 17.930 17.319 36.545 579 20.841 -15.125 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
3,54% (2022: 2%)
Datorii / Total active (total active: 38.482 RON)
Solvabilitate generală
28,21
Total active / Datorii (total active: 38.482 RON)
Autonomie financiară
96,46% (2022: 98%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 38.482 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,92% (2022: 64,51%)
Profit net / Total active (total active: 38.482 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
10,28% (2022: 65,82%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84,8% (2022: 88,39%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ECOMUSHROOMS FARM SRL

Reprezentantul firmei este: GHEȚI RADU-SORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023