Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CHASSIS CHARLIER BELGIUM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

CHASSIS CHARLIER BELGIUM S.R.L. (CUI 32274373) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J3/1276/2013 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (cod CAEN 2511). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 156.270 RON și un profit net de 106.382 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 57,0% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32274373
Nr. ORC
J3/1276/2013
EUID
ROONRC.J3/1276/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GAVANA, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
156.270 RON
2021▼ 57,0%
Rezultat net
106.382 RON
2021▼ 24,4%
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Secțiunea C · Diviziunea 25 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — -1.462 51.647 122 285.915 234.390 —
2023 — -1.097 51.648 1.950 285.915 236.217 —
2022 — -1.462 51.647 3.046 285.915 237.314 —
2021 156.270 106.382 51.648 4.509 285.915 238.776 —
2020 363.741 140.706 32.947 — 165.341 132.394 —
2019 — -1.403 22.937 — 14.625 -8.312 —
2018 — 0 21.537 — 14.628 -6.909 —
2017 — 0 21.537 — 14.628 -6.909 —
2016 — 0 21.537 — 14.628 -6.909 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
17,78% (2020: 19,93%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,62 (2020: 5,02)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
82,22% (2020: 80,07%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
36,63% (2020: 85,1%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
44,55% (2020: 106,28%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
68,08% (2020: 38,68%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CHASSIS CHARLIER BELGIUM S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOTEA FLOAREA-IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021