Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

R.S. & L.G. DETAILING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

R.S. & L.G. DETAILING SRL (CUI 32297016) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J8/1443/2013 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Întreținerea și repararea autovehiculelor (cod CAEN 4520, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 176.777 RON, un profit net de 30.810 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 5,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32297016
Nr. ORC
J8/1443/2013
EUID
ROONRC.J8/1443/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bujorului 51A, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
176.777 RON
2025▲ 5,3%
Rezultat net
30.810 RON
2025▼ 43,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2023–2025) și ANAF (2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 176.777 30.810 14.610 43.856 663.641 694.067 1
2024 167.827 54.708 103.002 34.847 731.412 663.257 1
2023 225.866 60.731 103.854 30.284 682.119 608.549 3
2022 183.697 80.694 100.871 30.284 618.406 547.819 1
2021 203.765 89.167 93.316 30.284 530.157 467.125 1
2020 163.879 71.453 56.208 30.284 508.682 482.758 1
2019 202.575 133.312 35.635 30.284 516.656 511.305 2
2018 208.488 148.695 21.937 30.185 489.838 498.086 1
2017 169.324 123.115 60.372 30.185 379.578 349.391 1
2016 157.577 80.093 62.918 30.185 258.709 225.976 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2,07% (2024: 13,44%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
48,43 (2024: 7,44)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,1% (2024: 86,56%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
4,35% (2024: 7,14%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,44% (2024: 8,25%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,43% (2024: 32,6%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre R.S. & L.G. DETAILING SRL

Reprezentantul firmei este: COSTIN STELIAN-ŞTEFAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025