Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRAWSER SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

TRAWSER SRL (CUI 32304679) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013001680229 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 51.398 RON și un profit net de 4.577 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32304679
Nr. ORC
J2013001680229
EUID
ROONRC.J2013001680229
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Nicolina 116, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
51.398 RON
2025▼ 33,1%
Rezultat net
4.577 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 51.398 4.577 22.121 202 2.828 -19.091 0
2024 76.836 -17.562 28.181 202 4.312 -23.667 1
2023 118.180 -3.187 18.657 202 12.350 -6.105 2
2022 121.739 -4.157 11.902 4.489 3.456 -3.957 2
2021 113.752 5.270 4.605 11.839 67.744 74.978 1
2020 68.708 -30.196 7.290 19.188 72.809 84.707 2
2019 98.590 -8.363 4.009 30.364 104.848 131.203 3
2018 122.913 38.010 2.989 2.756 139.799 139.566 2
2017 104.694 45.713 2.084 2.756 112.884 113.556 2
2016 71.520 24.798 1.184 3.066 65.960 67.842 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
730,07% (2024: 624,3%)
Datorii / Total active (total active: 3.030 RON)
Solvabilitate generală
0,14 (2024: 0,16)
Total active / Datorii (total active: 3.030 RON)
Autonomie financiară
-630,07% (2024: -524,3%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.030 RON)
Rentabilitate active (ROA)
151,06% (2024: -389,06%)
Profit net / Total active (total active: 3.030 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,91% (2024: -22,86%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRAWSER SRL

Reprezentantul firmei este: PRUTEANU RĂZVAN CONSTANTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025