Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCIA SERVICE UNIC SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

LUCIA SERVICE UNIC SRL (CUI 32424047) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013003253126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Repararea și întreținerea mașinilor (cod CAEN 3312). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 311.227 RON, un profit net de 52.233 RON și un număr mediu de 7 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 5,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
32424047
Nr. ORC
J2013003253126
EUID
ROONRC.J2013003253126
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Donath 60, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
311.227 RON
2025▼ 5,8%
Rezultat net
52.233 RON
2025▲ 136,5%
Angajați
7
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
3312 Repararea și întreținerea mașinilor
Secțiunea C · Diviziunea 33 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
3312 Repararea și întreținerea mașinilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 2822 Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 28 · Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. (1)
  • 2822 Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 311.227 52.233 37.539 392 89.580 52.433 7
2024 330.336 22.088 71.189 392 93.085 22.288 7
2023 331.835 82.563 87.662 122 170.303 82.763 7
2022 369.443 156.325 37.131 256 193.400 156.525 6
2021 376.628 204.840 36.760 389 241.411 205.040 —
2020 268.898 87.013 29.701 314 116.600 87.213 —
2019 290.222 104.768 30.582 2.699 132.851 104.968 6
2018 236.783 95.434 22.030 5.144 112.520 95.634 6
2017 326.756 172.746 53.196 7.105 219.037 172.946 6
2016 269.185 134.232 83.086 — 217.518 134.432 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
41,72% (2024: 76,16%)
Datorii / Total active (total active: 89.972 RON)
Solvabilitate generală
2,4 (2024: 1,31)
Total active / Datorii (total active: 89.972 RON)
Autonomie financiară
58,28% (2024: 23,84%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 89.972 RON)
Rentabilitate active (ROA)
58,05% (2024: 23,63%)
Profit net / Total active (total active: 89.972 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,62% (2024: 99,1%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,78% (2024: 6,69%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCIA SERVICE UNIC SRL

Reprezentantul firmei este: MUREŞAN IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025