Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GTI ENERGY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

GTI ENERGY SRL (CUI 32445627) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J12/3302/2013 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (cod CAEN 3511). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.000 RON, un profit net de 4.679 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 8,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
32445627
Nr. ORC
J12/3302/2013
EUID
ROONRC.J12/3302/2013
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Oaşului 118, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
22.000 RON
2025▼ 8,3%
Rezultat net
4.679 RON
2025▲ 308,3%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
Secțiunea D · Diviziunea 35 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018, 2019, 2020 și 2021. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 22.000 4.679 100.949 5.557 2.023.324 1.927.932 1
2024 24.000 1.146 83.421 5.557 2.001.117 1.923.253 1
2023 24.000 8.543 84.301 5.557 2.000.851 1.922.107 0
2022 24.000 9.122 89.923 5.557 1.997.930 1.913.564 —
2017 24.000 -37.771 1.944.643 9.475 3.887.246 1.952.078 —
2016 24.000 10.458 2.356.238 10.300 4.335.787 1.989.849 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,98% (2024: 4,16%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
20,1 (2024: 24,05)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
95,02% (2024: 95,84%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,23% (2024: 0,06%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,24% (2024: 0,06%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
21,27% (2024: 4,78%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GTI ENERGY SRL

Reprezentantul firmei este: SMIDERLE ANDREA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025