Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENERGY STAFF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

ENERGY STAFF SRL (CUI 32470582) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J35/2831/2013 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 33.732 RON și un profit net de 27.499 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 4,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32470582
Nr. ORC
J35/2831/2013
EUID
ROONRC.J35/2831/2013
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constantin Brâncoveanu 115, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
33.732 RON
2024▲ 4,1%
Rezultat net
27.499 RON
2024▲ 2,7%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6831 Agenții imobiliare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.250 25.071 — 31.873 6.802 —
2024 33.732 27.499 63.240 — 65.803 2.563 —
2023 32.400 26.783 92.592 — 67.656 -24.936 —
2022 — 0 87.331 — 35.612 -51.719 —
2021 7.512 6.969 87.331 — 35.612 -51.719 —
2020 2.550 -34.689 77.887 — 19.199 -58.688 1
2019 6.727 -59.295 78.483 — 54.486 -23.997 2
2018 62.428 -45.237 63.731 — 99.027 35.296 4
2017 36.983 -15.203 35.757 — 116.290 80.533 1
2016 146.902 95.256 11.969 — 107.705 95.736 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
96,11% (2023: 136,86%)
Datorii / Total active (total active: 65.803 RON)
Solvabilitate generală
1,04 (2023: 0,73)
Total active / Datorii (total active: 65.803 RON)
Autonomie financiară
3,89% (2023: -36,86%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 65.803 RON)
Rentabilitate active (ROA)
41,79% (2023: 39,59%)
Profit net / Total active (total active: 65.803 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1.072,92%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
81,52% (2023: 82,66%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENERGY STAFF SRL

Reprezentantul firmei este: ŞANDRU REMUS ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024