Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEROALAN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

NEROALAN SRL (CUI 32536920) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J39/637/2013 și are sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.287 RON și un profit net de 9.541 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 79,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
32536920
Nr. ORC
J39/637/2013
EUID
ROONRC.J39/637/2013
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Emil Racoviţă 1A, Mun. Focşani Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
10.287 RON
2025▼ 79,4%
Rezultat net
9.541 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 10.287 9.541 0 — 88.635 88.635 —
2024 49.905 -2.867 0 0 79.093 79.093 1
2023 119.594 88.189 180.121 — 426.317 246.196 1
2022 110.618 88.905 208.509 — 366.516 158.007 1
2021 69.434 66.596 52.934 — 471.898 437.524 1
2020 82.225 80.219 50.853 616 402.604 370.927 1
2019 115.173 109.364 50.244 616 321.776 290.708 2
2018 255.285 6.104 47.527 616 209.695 181.344 3
2017 375.832 16.356 57.746 616 213.810 175.240 4
2016 194.530 124.320 102.141 616 260.409 158.884 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 0%)
Datorii / Total active (total active: 88.635 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 88.635 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 88.635 RON)
Rentabilitate active (ROA)
10,76% (2024: -3,62%)
Profit net / Total active (total active: 88.635 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
10,76% (2024: -3,62%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
92,75% (2024: -5,74%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEROALAN SRL

Reprezentantul firmei este: DUDULICĂ ION (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025