Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VENTURA TREKKING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

VENTURA TREKKING SRL (CUI 32578461) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J5/2004/2013 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități ale tur-operatorilor (cod CAEN 7912). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.300 RON și un profit net de 632 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32578461
Nr. ORC
J5/2004/2013
EUID
ROONRC.J5/2004/2013
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Juhász Gyula 13, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.300 RON
2025– 0,0%
Rezultat net
632 RON
2025▲ 173,6%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7912 Activități ale tur-operatorilor
Secțiunea O · Diviziunea 79 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7912 Activități ale tur-operatorilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.300 632 1.965 — 2.089 124 —
2024 1.300 231 1.297 — 2.089 792 —
2023 300 95 981 477 1.164 660 —
2022 1.000 671 1.532 477 1.620 565 —
2021 0 0 1.203 477 620 -106 0
2020 — 0 1.203 477 620 -106 —
2019 — 0 1.203 477 620 -106 —
2018 — -614 1.203 477 620 -106 1
2017 — 0 589 477 620 508 —
2016 — 0 589 477 620 508 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
94,06% (2024: 62,09%)
Datorii / Total active (total active: 2.089 RON)
Solvabilitate generală
1,06 (2024: 1,61)
Total active / Datorii (total active: 2.089 RON)
Autonomie financiară
5,94% (2024: 37,91%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.089 RON)
Rentabilitate active (ROA)
30,25% (2024: 11,06%)
Profit net / Total active (total active: 2.089 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
48,62% (2024: 17,77%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VENTURA TREKKING SRL

Reprezentantul firmei este: BONACIU CLAUDIU-GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025