Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CGN IMPLY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

CGN IMPLY SRL (CUI 32732632) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001131401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.800 RON și un profit net de 4.999 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 7,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32732632
Nr. ORC
J2014001131401
EUID
ROONRC.J2014001131401
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Împăratul Traian 72, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
16.800 RON
2025▲ 7,7%
Rezultat net
4.999 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · 6 diviziuni
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (15)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 16.800 4.999 28.694 28.891 20.213 20.410 —
2024 15.600 -7.057 22.920 27.820 10.512 15.412 —
2023 28.900 23.295 22.158 36.187 7.253 22.468 —
2022 12.000 -3.332 33.245 1.308 31.111 -826 —
2021 17.000 1.101 32.693 8.406 26.638 2.506 —
2020 21.000 6.947 35.244 16.171 20.478 1.405 —
2019 12.000 -5.421 16.755 4.166 6.714 -5.542 —
2018 11.500 5.324 10.656 3.888 6.619 -121 —
2017 6.000 -2.363 12.135 104 6.586 -5.445 —
2016 6.000 518 9.845 354 6.408 -3.083 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
58,44% (2024: 59,79%)
Datorii / Total active (total active: 49.104 RON)
Solvabilitate generală
1,71 (2024: 1,67)
Total active / Datorii (total active: 49.104 RON)
Autonomie financiară
41,56% (2024: 40,21%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.104 RON)
Rentabilitate active (ROA)
10,18% (2024: -18,41%)
Profit net / Total active (total active: 49.104 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
24,49% (2024: -45,79%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
29,76% (2024: -45,24%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CGN IMPLY SRL

Reprezentanții firmei sunt: BREZAN CRISTIAN (administrator), BREZAN CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025