Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RO&CA REPCONF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

RO&CA REPCONF SRL (CUI 32743062) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001254407 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament (cod CAEN 1512). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.973 RON, o pierdere netă de 3.415 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 96,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32743062
Nr. ORC
J2014001254407
EUID
ROONRC.J2014001254407
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Foişorului 17, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
10.973 RON
2025▼ 96,6%
Rezultat net
-3.415 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1512 Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Secțiunea C · Diviziunea 15 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
1520 Fabricarea încălțămintei

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 4 diviziuni
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (7)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (4)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 10.973 -3.415 2.896 1.000 99.790 97.894 1
2024 324.058 41.804 8.923 1.000 109.232 101.309 1
2023 243.321 66.724 25.102 1.000 83.607 59.505 1
2022 70.618 20.213 27.146 1.000 18.927 -7.219 1
2021 0 0 32.079 1.000 3.647 -27.432 0
2020 0 -3.513 32.079 1.000 3.647 -27.432 0
2019 1.996 -14.600 27.814 1.000 2.895 -23.919 1
2018 43.413 32.453 18.517 2.500 6.698 -9.319 1
2017 151.465 22.397 64.949 6.001 17.176 -41.772 3
2016 50.950 -63.308 93.533 9.959 19.405 -64.169 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2,87% (2024: 8,09%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
34,8 (2024: 12,35)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,13% (2024: 91,91%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-3,39% (2024: 37,92%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-3,49% (2024: 41,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-31,12% (2024: 12,9%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RO&CA REPCONF SRL

Reprezentantul firmei este: ȚECU ROXANA SILVIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
05.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF