Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLAMARMED S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

CLAMARMED S.R.L. (CUI 32746921) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2015010951402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă (cod CAEN 8696). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 104.465 RON și un profit net de 7.281 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 106,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32746921
Nr. ORC
J2015010951402
EUID
ROONRC.J2015010951402
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Nicolae Titulescu 121, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
104.465 RON
2025▲ 106,0%
Rezultat net
7.281 RON
2025▼ 2,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8696 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (26) · 9 diviziuni
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (2)
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (12)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (1)
  • 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 104.465 7.281 26.760 715 31.286 5.241 —
2024 50.719 7.495 24.661 3.246 19.375 -2.040 —
2023 124.009 -14.078 23.876 6.038 8.303 -9.535 —
2022 110.442 4.303 9.264 1.347 12.460 4.543 —
2021 120.862 21.467 508 3.495 40.056 43.043 —
2020 123.078 19.506 10 8.659 12.927 21.576 —
2019 113.366 -21.184 23.114 12.229 23.481 12.596 —
2018 70.107 33.540 8.946 40.459 2.267 33.780 —
2017 47.290 15.463 5.408 6.347 1.685 924 0
2016 21.327 -10.834 18.297 1.347 2.411 -14.539 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,62% (2024: 109,02%)
Datorii / Total active (total active: 32.001 RON)
Solvabilitate generală
1,2 (2024: 0,92)
Total active / Datorii (total active: 32.001 RON)
Autonomie financiară
16,38% (2024: -9,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 32.001 RON)
Rentabilitate active (ROA)
22,75% (2024: 33,13%)
Profit net / Total active (total active: 32.001 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
138,92%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,97% (2024: 14,78%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLAMARMED S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MURARIU CLAUDIA-MARIA (administrator), ŞANDRU CLAUDIA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025