Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LEO HEALTH SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

LEO HEALTH SRL (CUI 32809574) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J12/534/2014 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de întreținere corporală (cod CAEN 9604, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.503 RON și un profit net de 879 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 76,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32809574
Nr. ORC
J12/534/2014
EUID
ROONRC.J12/534/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Crinului 3, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
3.503 RON
2022▼ 76,1%
Rezultat net
879 RON
2022▼ 92,5%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
9604 Activități de întreținere corporală
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9604 — Activități de întreținere corporală). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -250 13.796 — 4.268 -9.528 —
2024 — -208 13.797 — 4.519 -9.278 —
2023 — -60 13.796 23.125 4.726 14.055 —
2022 3.503 879 13.796 23.125 4.786 14.115 —
2021 14.684 11.772 23.449 24.319 12.366 13.236 —
2020 7.604 7.149 32.461 25.621 8.304 1.464 —
2019 2.982 2.054 31.795 23.125 2.985 -5.685 —
2018 — 0 31.656 23.879 39 -7.738 —
2017 400 -862 31.656 23.879 39 -7.738 —
2016 5.370 -2.554 32.089 25.129 84 -6.876 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
49,43% (2021: 63,92%)
Datorii / Total active (total active: 27.911 RON)
Solvabilitate generală
2,02 (2021: 1,56)
Total active / Datorii (total active: 27.911 RON)
Autonomie financiară
50,57% (2021: 36,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 27.911 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,15% (2021: 32,09%)
Profit net / Total active (total active: 27.911 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
6,23% (2021: 88,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,09% (2021: 80,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LEO HEALTH SRL

Reprezentantul firmei este: ORBAN LEVENTE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022