Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DUKE'S RESIDENCE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

DUKE'S RESIDENCE S.R.L. (CUI 32811230) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001952402 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 574.404 RON și un profit net de 145.293 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 142,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
32811230
Nr. ORC
J2014001952402
EUID
ROONRC.J2014001952402
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str DRUMUL VALEA FURCII 110B, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
574.404 RON
2025▲ 142,4%
Rezultat net
145.293 RON
2025▲ 218,2%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (4)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 574.404 145.293 122.808 61.395 206.906 145.493 0
2024 236.932 45.664 108.650 133.788 258.203 283.967 —
2023 0 -171.016 445 234.592 164.157 398.304 —
2022 621.237 569.006 11.010 200.263 379.953 569.206 —
2021 375.231 333.282 60.657 3.088 357.566 299.997 1
2020 — 0 33.300 — 15 -33.285 —
2019 — 0 33.299 — 15 -33.284 —
2018 — 0 33.299 — 15 -33.284 —
2017 — 0 33.299 — 15 -33.284 —
2016 — -173 33.299 — 15 -33.284 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
45,77% (2024: 27,72%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,18 (2024: 3,61)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
54,23% (2024: 72,44%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
54,15% (2024: 11,65%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,86% (2024: 16,08%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,29% (2024: 19,27%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DUKE'S RESIDENCE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ELISEI - GREBĂNAŞ ANGELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025