Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCRĂRI DE FORAJ S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

LUCRĂRI DE FORAJ S.R.L. (CUI 32894324) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000401051 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (cod CAEN 4221).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32894324
Nr. ORC
J2014000401051
EUID
ROONRC.J2014000401051
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vlădeasa 70A, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
0 RON
2020
Rezultat net
0 RON
2020
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Secțiunea F · Diviziunea 42 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

În bilanțul pe 2020, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4221), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (5) · 2 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -143 0 — 4.409 4.409 —
2024 — 0 0 — 4.552 4.552 —
2023 — 0 0 — 4.552 4.552 —
2022 — -223 251 — 4.803 4.552 —
2021 — -100 3.779 8.400 154 4.775 —
2020 0 0 3.779 8.400 254 4.875 —
2019 — 0 3.779 8.400 254 4.875 —
2018 — -90 4.479 8.650 704 4.875 —
2017 5.694 1.238 4.824 8.650 1.138 4.964 1
2016 42.634 1.014 7.296 10.250 772 3.726 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2017)
Grad de îndatorare
43,67% (2017: 49,28%)
Datorii / Total active (total active: 8.654 RON)
Solvabilitate generală
2,29 (2017: 2,03)
Total active / Datorii (total active: 8.654 RON)
Autonomie financiară
56,33% (2017: 50,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.654 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2017: 12,65%)
Profit net / Total active (total active: 8.654 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2017: 24,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2017: 21,74%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCRĂRI DE FORAJ S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PĂCURAR MIRELA-AURELIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020