Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FULL COSMETICS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

FULL COSMETICS S.R.L. (CUI 32906160) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000890121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități ale unităților mobile de alimentație (cod CAEN 5612). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.501 RON, o pierdere netă de 624 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 65,4% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32906160
Nr. ORC
J2014000890121
EUID
ROONRC.J2014000890121
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dâmboviţei 49, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
1.501 RON
2018▼ 65,4%
Rezultat net
-624 RON
2018
Angajați
1
2018– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2018 divergent
4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

În bilanțul pe 2018, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5612 — Activități ale unităților mobile de alimentație). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (18) · 5 diviziuni
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (13)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2018. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2018 1.501 -624 16.719 — 15.305 -1.414 1
2017 4.332 560 16.533 — 15.742 -791 1
2016 564 -1.551 8.847 — 7.496 -1.351 —

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
109,24% (2017: 105,02%)
Datorii / Total active (total active: 15.305 RON)
Solvabilitate generală
0,92 (2017: 0,95)
Total active / Datorii (total active: 15.305 RON)
Autonomie financiară
-9,24% (2017: -5,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.305 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-4,08% (2017: 3,56%)
Profit net / Total active (total active: 15.305 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-41,57% (2017: 12,93%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FULL COSMETICS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ILIEŞ FLAVIU SEPTIMIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
29.08.2026 Data reactivării — 26.06.2026 ANAF