Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REVESTAL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

REVESTAL SRL (CUI 32926680) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J5/454/2014 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației (cod CAEN 6202, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 53.998 RON și un profit net de 51.347 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32926680
Nr. ORC
J5/454/2014
EUID
ROONRC.J5/454/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Henrik Ibsen 12, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
53.998 RON
2021
Rezultat net
51.347 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2021
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 14.480 — 38 -14.442 —
2024 — 0 14.480 — 38 -14.442 —
2023 — -12.947 14.480 — 38 -14.442 —
2022 — -1.882 1.650 — 155 -1.495 —
2021 53.998 51.347 2.350 — 49.737 47.387 —
2020 — 0 5.000 — 1.040 -3.960 —
2019 — 0 5.000 — 1.040 -3.960 —
2018 — 0 5.000 — 1.040 -3.960 —
2017 — 0 5.000 — 1.040 -3.960 —
2016 — 0 5.000 — 1.040 -3.960 —

Indicatori financiari

bilanț 2021
Grad de îndatorare
4,72%
Datorii / Total active (total active: 49.737 RON)
Solvabilitate generală
21,16
Total active / Datorii (total active: 49.737 RON)
Autonomie financiară
95,28%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.737 RON)
Rentabilitate active (ROA)
103,24%
Profit net / Total active (total active: 49.737 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
108,36%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
95,09%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REVESTAL SRL

Reprezentantul firmei este: VIDICAN ADRIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021