T.N. BAZILICA CONSTRUCT SRL
T.N. BAZILICA CONSTRUCT SRL (CUI 32950955) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000827233 și are sediul în Magurele, județul Ilfov. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (cod CAEN 4781). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.900 RON și un profit net de 1.596 RON.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 32950955
- Nr. ORC
- J2014000827233
- EUID
- ROONRC.J2014000827233
- Înmatriculată
- 12 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4781 — Comerț cu amănuntul al autovehiculelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -956 | 0 | — | 920 | 920 | — |
| 2024 | 1.900 | 1.596 | 411 | — | 2.287 | 1.876 | — |
| 2023 | — | 0 | 107 | — | 387 | 280 | — |
| 2022 | — | -158 | 107 | — | 986 | 879 | — |
| 2021 | — | -1.736 | 107 | — | 16.144 | 16.037 | — |
| 2020 | — | 0 | 2.027 | — | 19.800 | 17.773 | — |
| 2019 | 3.600 | 3.492 | 2.027 | — | 19.800 | 17.773 | — |
| 2018 | 10.800 | 9.043 | 1.919 | — | 16.200 | 14.281 | 1 |
| 2017 | 5.400 | 4.998 | 162 | — | 5.400 | 5.238 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2019)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre T.N. BAZILICA CONSTRUCT SRL
Reprezentanții firmei sunt: COSTACHE NICOLAE (administrator), COSTACHE STELIANA (administrator), COSTACHE CRISTIAN-NICOLAE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 09.08.2026 | Cod CAEN principal | 7022 | 4781 | ANAF |