Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INNOVATION LEAGUE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

INNOVATION LEAGUE SRL (CUI 32990437) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J12/1175/2014 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (cod CAEN 4633). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.748 RON și o pierdere netă de 34.276 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32990437
Nr. ORC
J12/1175/2014
EUID
ROONRC.J12/1175/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. TITU MAIORESCU 7, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
7.748 RON
2019
Rezultat net
-34.276 RON
2019
Angajați
0
2019

Activitate

CAEN principal
4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 183.304 — — -183.304 —
2024 — 0 183.304 — — -183.304 —
2023 — 0 183.304 — — -183.304 —
2022 — 0 212.386 — 29.082 -183.304 —
2021 — -10.103 212.386 — 29.082 -183.304 —
2020 — -14.400 218.176 — 44.976 -173.200 —
2019 7.748 -34.276 200.087 12.673 28.614 -158.800 0
2018 — -34.499 176.802 43.087 9.191 -124.524 —
2017 — -47.184 172.718 73.502 9.191 -90.025 1
2016 31.928 -37.613 157.708 103.917 10.950 -42.841 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2017)
Grad de îndatorare
484,62% (2017: 208,87%)
Datorii / Total active (total active: 41.287 RON)
Solvabilitate generală
0,21 (2017: 0,48)
Total active / Datorii (total active: 41.287 RON)
Autonomie financiară
-384,62% (2017: -108,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 41.287 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-83,02% (2017: -57,06%)
Profit net / Total active (total active: 41.287 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-442,39%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INNOVATION LEAGUE SRL

Reprezentantul firmei este: ZDRENGHEA ŞTEFANA NATALIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019