Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL (CUI 32994145) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J40/3912/2014 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.218 RON, o pierdere netă de 184.850 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,4% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32994145
Nr. ORC
J40/3912/2014
EUID
ROONRC.J40/3912/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Wolfgang Amadeus Mozart 35, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
6.218 RON
2019▼ 99,4%
Rezultat net
-184.850 RON
2019
Angajați
3
2019▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2 · 6 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 392.282 2.877 771.794 393.651 —
2024 — -378 392.282 2.877 771.794 393.651 —
2023 — 0 392.354 2.877 772.244 394.029 —
2022 — 0 392.354 2.877 772.244 394.029 —
2021 — -265 392.354 2.877 772.244 394.029 —
2020 — -11.880 392.405 2.877 772.560 394.294 —
2019 6.218 -184.850 394.946 2.877 786.981 406.174 3
2018 1.069.603 479.471 386.227 50.647 915.343 591.025 9
2017 1.549.655 39.541 522.051 50.647 713.087 111.553 23
2016 1.840.950 71.772 930.180 50.647 1.235.448 72.012 26

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
50% (2018: 39,98%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2 (2018: 2,5)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
51,42% (2018: 61,18%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-23,4% (2018: 49,64%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-45,51% (2018: 81,13%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-2.972,82% (2018: 44,83%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL

Reprezentantul firmei este: TĂRŞOAGĂ COSTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019