Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PATY & CESY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

PATY & CESY S.R.L. (CUI 32997036) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000563229 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 151.473 RON, un profit net de 25.613 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 16,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
32997036
Nr. ORC
J2014000563229
EUID
ROONRC.J2014000563229
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Dimitrie Cantemir 10, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
151.473 RON
2025▲ 16,2%
Rezultat net
25.613 RON
2025▲ 19,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 151.473 25.613 88.527 — 30.133 -58.394 1
2024 130.312 21.453 96.713 — 12.706 -84.007 1
2023 96.710 -3.716 114.298 — 8.837 -105.461 1
2022 93.040 -6.151 103.190 — 1.445 -101.745 1
2021 91.040 9.505 99.379 — 3.785 -95.594 1
2020 65.545 -5.496 105.690 — 592 -105.098 1
2019 58.305 -43.818 99.659 — 56 -99.603 1
2018 46.566 -49.169 72.679 — 16.894 -55.785 1
2017 96.106 -14.383 23.439 — 16.823 -6.616 1
2016 104.114 1.913 27.499 — 31.026 7.767 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
293,79% (2024: 761,16%)
Datorii / Total active (total active: 30.133 RON)
Solvabilitate generală
0,34 (2024: 0,13)
Total active / Datorii (total active: 30.133 RON)
Autonomie financiară
-193,79% (2024: -661,16%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 30.133 RON)
Rentabilitate active (ROA)
85% (2024: 168,84%)
Profit net / Total active (total active: 30.133 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,91% (2024: 16,46%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PATY & CESY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MĂCIUCĂ IVONA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025