Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DOORMATIC SERVICE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

DOORMATIC SERVICE SRL (CUI 33062450) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014004637405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (cod CAEN 4752). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3 milioane RON, un profit net de 207.571 RON și un număr mediu de 8 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 5,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
33062450
Nr. ORC
J2014004637405
EUID
ROONRC.J2014004637405
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Şos. Bucureşti-Târgovişte 27, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.977.644 RON
2025▲ 5,6%
Rezultat net
207.571 RON
2025▼ 48,4%
Angajați
8
2025▲ 14,3%

Activitate

CAEN principal
4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (11) · 6 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.977.644 207.571 1.622.178 949.823 3.467.604 2.801.405 8
2024 2.820.417 402.448 1.209.053 916.963 2.892.273 2.609.090 7
2023 2.057.966 627.031 1.237.388 832.940 2.663.830 2.263.006 5
2022 2.260.951 655.520 1.068.550 774.485 1.945.982 1.655.762 6
2021 1.878.388 397.916 738.009 109.201 1.631.065 1.010.035 6
2020 1.865.217 352.923 408.649 17.249 1.048.871 658.191 6
2019 1.767.232 299.513 333.027 11.987 625.726 305.513 6
2018 1.922.840 173.821 132.923 52.609 260.046 179.838 5
2017 1.649.444 124.246 140.609 13.143 255.876 130.246 4
2016 1.589.980 101.503 128.202 24.838 207.958 107.503 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
36,72% (2024: 31,74%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,72 (2024: 3,15)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
63,42% (2024: 68,49%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
4,7% (2024: 10,57%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,41% (2024: 15,42%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,97% (2024: 14,27%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DOORMATIC SERVICE SRL

Reprezentanții firmei sunt: RĂU CAMELIA (administrator), RĂU MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
29.08.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF
29.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) — Înregistrată din 14.04.2014 ANAF
29.08.2026 Stare juridică — Înregistrată ANAF
29.08.2026 Data stării juridice — 14.04.2014 ANAF
29.08.2026 Organ fiscal — Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice ANAF
29.08.2026 Cod CAEN principal — 4752 ANAF