Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VATAMBA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

VATAMBA SRL (CUI 33113030) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001491129 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.630 RON și un profit net de 5.144 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33113030
Nr. ORC
J2014001491129
EUID
ROONRC.J2014001491129
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Romul Ladea 23, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
20.630 RON
2025
Rezultat net
5.144 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · 10 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 20.630 5.144 12.194 1.477 14.687 4.742 —
2024 — 0 3.529 2.927 200 -402 —
2023 — 0 602 — 200 -402 —
2022 — 0 602 — 200 -402 —
2021 — 0 602 — 200 -402 —
2020 — 0 602 — 200 -402 —
2019 — 0 602 — 200 -402 —
2018 — 0 602 — 200 -402 —
2017 — 0 602 — 200 -402 —
2016 — 0 602 — 200 -402 —

Indicatori financiari

bilanț 2025
Grad de îndatorare
75,44%
Datorii / Total active (total active: 16.164 RON)
Solvabilitate generală
1,33
Total active / Datorii (total active: 16.164 RON)
Autonomie financiară
29,34%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 16.164 RON)
Rentabilitate active (ROA)
31,82%
Profit net / Total active (total active: 16.164 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
108,48%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
24,93%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VATAMBA SRL

Reprezentantul firmei este: TARHAT HORAŢIU ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025