MAVIN MANAGEMENT S.R.L.
MAVIN MANAGEMENT S.R.L. (CUI 33150357) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000271090 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 358.793 RON și un profit net de 29.241 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 53,2% față de 2016.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 33150357
- Nr. ORC
- J2014000271090
- EUID
- ROONRC.J2014000271090
- Înmatriculată
- 12 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).
Activitate
În bilanțul pe 2017, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7111 Activități de arhitectură
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5222 Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5229 Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 99.827 | 767 | 274.560 | 175.500 | — |
| 2024 | — | 843 | 99.826 | 767 | 274.559 | 175.500 | — |
| 2023 | — | 0 | 99.826 | -233 | 274.716 | 174.657 | — |
| 2022 | — | 0 | 99.826 | -233 | 274.716 | 174.657 | — |
| 2021 | — | 0 | 99.826 | -233 | 274.716 | 174.657 | — |
| 2020 | — | 0 | 99.826 | -233 | 274.716 | 174.657 | — |
| 2019 | — | -675 | 99.826 | -233 | 274.716 | 174.657 | — |
| 2018 | — | -900 | 99.826 | 1.442 | 273.716 | 175.332 | — |
| 2017 | 358.793 | 29.241 | 99.827 | 2.342 | 273.716 | 176.231 | — |
| 2016 | 766.713 | 146.996 | 127.274 | 3.242 | 271.023 | 146.991 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2017 (vs 2016)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MAVIN MANAGEMENT S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: STAN VLADIMIR ANDREI (administrator), CALU ONITA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 17.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 12.05.2014 | Transfer (sosire) din 11.08.2026 | ANAF |
| 17.09.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 17.09.2026 | Data stării juridice | 12.05.2014 | 11.08.2026 | ANAF |
| 17.09.2026 | Cod CAEN principal | 5222 | 7020 | ANAF |
| 17.09.2026 | Număr de înmatriculare | J9/271/2014 | J2014000271090 | ANAF |