Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANTOLY FASHION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

ANTOLY FASHION SRL (CUI 33271405) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J40/6956/2014 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (cod CAEN 4642). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.260 RON, un profit net de 2.812 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 17,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33271405
Nr. ORC
J40/6956/2014
EUID
ROONRC.J40/6956/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Menţiunii 63A, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
7.260 RON
2023▼ 17,0%
Rezultat net
2.812 RON
2023
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2019. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 40.738 — 5.458 -35.280 —
2024 — -578 40.738 — 5.458 -35.280 —
2023 7.260 2.812 40.738 0 6.036 -34.702 1
2022 8.750 -11.810 38.781 — 1.267 -37.514 1
2021 12.750 -3.892 26.825 — 1.122 -25.703 1
2020 — -2.865 22.122 — 311 -21.811 1
2018 — 0 19.210 — 264 -18.946 —
2017 — 0 19.210 — 264 -18.946 —
2016 — -12 19.210 — 264 -18.946 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
674,92% (2022: 3.060,85%)
Datorii / Total active (total active: 6.036 RON)
Solvabilitate generală
0,15 (2022: 0,03)
Total active / Datorii (total active: 6.036 RON)
Autonomie financiară
-574,92% (2022: -2.960,85%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.036 RON)
Rentabilitate active (ROA)
46,59% (2022: -932,12%)
Profit net / Total active (total active: 6.036 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,73% (2022: -134,97%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANTOLY FASHION SRL

Reprezentantul firmei este: APOSTOL GEORGE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023