Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROJECT DREAMS INFRASTRUCTURE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

PROJECT DREAMS INFRASTRUCTURE S.R.L. (CUI 33301417) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2015006034409 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 211.781 RON, un profit net de 132.793 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,6% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
33301417
Nr. ORC
J2015006034409
EUID
ROONRC.J2015006034409
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Radu Vodă 1, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
211.781 RON
2024▼ 7,6%
Rezultat net
132.793 RON
2024▼ 5,7%
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (20) · 3 diviziuni
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (5)
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -100.843 1.197.771 1.029.387 72.183 -94.760 —
2024 211.781 132.793 5.054 1.104 136.983 133.033 1
2023 229.094 140.885 7.010 1.104 147.031 141.125 1
2022 230.394 153.818 6.216 1.104 134.723 129.611 1
2021 13.898 -2.078 36.508 1.104 11.198 -24.206 —
2020 18.326 11.590 34.235 1.104 11.003 -22.128 —
2019 13.752 5.506 40.677 1.104 5.854 -33.719 —
2018 17.798 8.844 47.486 1.104 7.158 -39.224 —
2017 19.403 7.611 59.058 1.104 9.886 -48.068 —
2016 58.829 -17.029 62.877 1.104 5.642 -55.679 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
3,66% (2023: 4,73%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
27,32 (2023: 21,13)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
96,34% (2023: 95,27%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
96,17% (2023: 95,11%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,82% (2023: 99,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
62,7% (2023: 61,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROJECT DREAMS INFRASTRUCTURE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PACE EPIFANIO ROSARIO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024