Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONFORT CAB S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

CONFORT CAB S.R.L. (CUI 33339438) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J4/610/2014 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 62.033 RON, un profit net de 10.223 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 75,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33339438
Nr. ORC
J4/610/2014
EUID
ROONRC.J4/610/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mitropolit Veniamin Costache 4, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
62.033 RON
2023▼ 75,0%
Rezultat net
10.223 RON
2023▼ 88,7%
Angajați
1
2023▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.804 1.512 — 5.794 4.282 —
2024 — -962 864 — 11.324 10.460 —
2023 62.033 10.223 0 — 22.221 22.221 1
2022 248.523 90.706 7.608 — 90.606 82.998 2
2021 — -600 7.787 0 79 -7.708 —
2020 0 0 7.787 0 679 -7.108 0
2019 0 0 7.787 0 679 -7.108 0
2017 0 -3.405 7.989 — 881 -7.108 1
2016 1.400 -7.348 4.374 0 672 -3.702 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0% (2022: 8,4%)
Datorii / Total active (total active: 22.221 RON)
Solvabilitate generală
— (2022: 11,91)
Total active / Datorii (total active: 22.221 RON)
Autonomie financiară
100% (2022: 91,6%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.221 RON)
Rentabilitate active (ROA)
46,01% (2022: 100,11%)
Profit net / Total active (total active: 22.221 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
46,01% (2022: 109,29%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,48% (2022: 36,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONFORT CAB S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RĂCHITEANU ANDREEA-ELENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023