MIXTURE INDUSTRIES S.R.L.
MIXTURE INDUSTRIES S.R.L. (CUI 33376045) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001417138 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 269.500 RON și un profit net de 193.445 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 5,3% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 33376045
- Nr. ORC
- J2014001417138
- EUID
- ROONRC.J2014001417138
- Înmatriculată
- 12 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2019–2023) și ANAF (2024–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269.500 | 193.445 | 65.985 | 0 | 444.264 | 378.279 | 0 |
| 2024 | 284.500 | 184.594 | 34.446 | 292 | 218.988 | 184.834 | 0 |
| 2023 | 294.000 | 198.885 | 19.038 | 5.700 | 212.463 | 199.125 | — |
| 2022 | 252.000 | 205.151 | 2.054 | 18.422 | 189.023 | 205.391 | — |
| 2021 | 168.000 | 122.908 | 5.362 | 26.314 | 159.649 | 180.601 | 1 |
| 2020 | 121.295 | 31.483 | 10.133 | 12.282 | 55.545 | 57.694 | 1 |
| 2019 | — | 0 | 1.346 | — | 27.257 | 26.211 | — |
| 2017 | — | 0 | 1.346 | — | 27.257 | 26.211 | — |
| 2016 | 5.200 | -14.293 | 1.346 | — | 27.257 | 26.211 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MIXTURE INDUSTRIES S.R.L.
Reprezentantul firmei este: STOICA-MARCU FLORIS-ANDREI (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 13.09.2026 | Data reactivării | — | 20.08.2026 | ANAF |