Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

M&C SAFETY WORK INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

M&C SAFETY WORK INVEST SRL (CUI 33377270) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000906039 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice (cod CAEN 7499). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.900 RON, un profit net de 365 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 19,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33377270
Nr. ORC
J2014000906039
EUID
ROONRC.J2014000906039
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Exerciţiu 117, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.900 RON
2025▼ 19,1%
Rezultat net
365 RON
2025▼ 43,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7499 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017, 2018 și 2019. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.900 365 31.522 565 3.107 -27.850 1
2024 2.350 642 31.204 565 2.424 -28.215 1
2023 2.200 512 30.324 565 902 -28.857 1
2022 3.200 1.330 31.090 565 1.156 -29.369 1
2021 2.550 277 32.466 565 1.202 -30.699 1
2020 — -4.908 32.053 565 512 -30.976 1
2016 — -4.488 7.088 565 200 -6.323 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
858,44% (2024: 1.043,96%)
Datorii / Total active (total active: 3.672 RON)
Solvabilitate generală
0,12 (2024: 0,1)
Total active / Datorii (total active: 3.672 RON)
Autonomie financiară
-758,44% (2024: -943,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.672 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,94% (2024: 21,48%)
Profit net / Total active (total active: 3.672 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,21% (2024: 27,32%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre M&C SAFETY WORK INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: ANGHEL MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025