Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BELINDA & G SERVICES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

BELINDA & G SERVICES S.R.L. (CUI 33386880) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014008416404 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.300 RON și un profit net de 10.349 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 62,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33386880
Nr. ORC
J2014008416404
EUID
ROONRC.J2014008416404
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Peleaga 16, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
15.300 RON
2025▼ 62,7%
Rezultat net
10.349 RON
2025▼ 53,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 15.300 10.349 25.335 — 35.884 10.549 —
2024 41.000 22.223 3.856 — 26.279 22.423 —
2023 4.500 2.858 252 — 11.339 11.087 —
2022 600 -917 16.415 — 24.644 8.229 —
2021 11.000 8.945 16.772 — 25.917 9.145 —
2020 19.580 16.707 525 — 17.432 16.907 —
2019 4.400 4.268 113 — 4.581 4.468 —
2018 37.850 28.525 1.165 — 18.827 17.662 —
2017 — -10.237 12.029 — 1.166 -10.863 —
2016 600 582 12.029 — 11.403 -626 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
70,6% (2024: 14,67%)
Datorii / Total active (total active: 35.884 RON)
Solvabilitate generală
1,42 (2024: 6,82)
Total active / Datorii (total active: 35.884 RON)
Autonomie financiară
29,4% (2024: 85,33%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 35.884 RON)
Rentabilitate active (ROA)
28,84% (2024: 84,57%)
Profit net / Total active (total active: 35.884 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,1% (2024: 99,11%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,64% (2024: 54,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BELINDA & G SERVICES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RACOŢI LAURENŢIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025