GAMA COSMETICS SRL
GAMA COSMETICS SRL (CUI 33389045) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001174161 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (cod CAEN 4775). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 205.312 RON, un profit net de 41.108 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 5,3% față de 2016.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 33389045
- Nr. ORC
- J2014001174161
- EUID
- ROONRC.J2014001174161
- Înmatriculată
- 12 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).
Activitate
În bilanțul pe 2017, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 0 | — | 200 | 200 | — |
| 2024 | — | 0 | 0 | — | 200 | 200 | — |
| 2023 | — | 0 | 0 | — | 200 | 200 | — |
| 2022 | — | 0 | 0 | — | 22.571 | 22.571 | — |
| 2021 | — | 0 | 0 | 1.500 | 21.071 | 22.571 | — |
| 2020 | — | 0 | 0 | 1.500 | 21.071 | 22.571 | — |
| 2019 | — | 0 | 0 | 1.500 | 21.071 | 22.571 | — |
| 2018 | — | 0 | 0 | 1.500 | 21.071 | 22.571 | — |
| 2017 | 205.312 | 41.108 | 0 | 1.500 | 21.071 | 22.571 | 1 |
| 2016 | 216.778 | -22.918 | 177.209 | 1.500 | 157.173 | -18.536 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2017 (vs 2016)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre GAMA COSMETICS SRL
Reprezentantul firmei este: GEABURU ȘTEFAN CĂTĂLIN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 17.08.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 17.08.2026 | Data reactivării | — | 10.07.2026 | ANAF |